PRZESŁUCHANIA – WTOREK 20.11.2018r

LP

GODZINA

PLACÓWKA

SOLISTA/ZESPÓŁ

REPERTUAR

KATEGORIA

OPIEKUN

1

9.00

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM.

CHÓR SZKOLNY "NADZIEJA"

LAWINA

CHÓR

AGNIESZKA DRĄŻCZYK

 

 

WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W CZERWIONCE-LESZCZYNACH

 

 

 

 

2

9.05

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM.

DARIA GÓRCZEWSKA

BYLE JAK

SOLIŚCI 7 - 8

AGNIESZKA DRĄŻCZYK

 

 

WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W CZERWIONCE-LESZCZYNACH

 

 

 

 

3

9.10

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM.

JULIA PRZYBYŁEK

PÓŁ KROKU STĄD

SOLIŚCI 4 - 6

AGNIESZKA DRĄŻCZYK

 

 

WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W CZERWIONCE-LESZCZYNACH

 

 

 

 

4

9.15

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM.

KLAUDIA KELNER

ŻYJ

SOLIŚCI 7 - 8

AGNIESZKA DRĄŻCZYK

 

 

WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W CZERWIONCE-LESZCZYNACH

 

 

 

 

5

9.20

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM.

MAJA OBARSKA

NIE MÓW MI NIE

SOLIŚCI 4 - 6

AGNIESZKA DRĄŻCZYK

 

 

WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W CZERWIONCE-LESZCZYNACH

 

 

 

 

6

9.25

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM.

OLIWIA RAPACZ

MELUZYNA

SOLIŚCI 4 - 6

AGNIESZKA DRĄŻCZYK

 

 

WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W CZERWIONCE-LESZCZYNACH

 

 

 

 

7

9.30

SZKOŁA PODSTAWOWA IM.

LENA ZMARZŁY

TU WSZĘDZIE JEST MOJA OJCZYZNA

SOLIŚCI 4 - 6

KATARZYNA SZYMIK

 

 

 STANISŁAWA STASZICA W JANKOWICACH

 

 

 

 

8

9.35

SZKOŁA PODSTAWOWA IM.

TO MY!

BARDZO SMUTNA PIOSENKA RETRO

ZESPÓŁ WOK- INST 4-8

KATARZYNA SZYMIK

 

 

 STANISŁAWA STASZICA W JANKOWICACH

 

 

 

 

9

9.40

SZP NR 2 W PSZCZYNIE

HANNA KIELAN

TEJ HISTORII BIEG

SOLISTA 7-8

KATARZYNA JANIK

10

9.45

ZSO NR 12 W GLIWICACH

ZOFIA BOCHEŃSKA

LALECZKA Z SASKIEJ PORCELANY

SOLIŚCI 4 - 6

KATARZYNA

 

 

 

 

 

 

SYMELA - BOCHEŃSKA

11

9.50

ZSO NR 12 W GLIWICACH

NATALIA CHOROBA

PRZEŻYJ TO SAM

SOLIŚCI 4 - 6

KATARZYNA

 

 

 

 

 

 

SYMELA - BOCHEŃSKA

12

9.55

ZSO NR 12 W GLIWICACH

ZESPÓŁ ISKIERKI

JESIEŃ

ZESPOŁY WOKALNE 1-3

SABINA DŁUGOSZ

13

10.00

ZSO NR 12 W GLIWICACH

ZESPÓŁ GRONO

POWIEDZ

ZESPOŁY WOK - INSTR 4 – 8

KATARZYNA

 

 

 

 

 

 

SYMELA - BOCHEŃSKA

14

10.05

SP R 19 IM J. TUWIMA W CZĘSTOCHOWIE

PLUSZOWY MIS

 

ZESPÓŁ WOK 4-8

ELŻBIETA POSKART

15

10.15

ZSP  NR 3 GLIWICE

ZESPÓŁ WOKALNY

GEOGRAFIA NA WESOŁO

ZESPÓŁ WOK 4-8

IRENA JANAS

16

10.20

ZSP  NR 3 GLIWICE

KINGA ROKICKA

ENE DUE RABE SWING

SOLIŚCI 4 - 6

IRENA JANAS

17

10.25

ZSP  NR 3 GLIWICE

NATALIA OWSIAK

LUBIĘ GO

SOLIŚCI 4 - 6

IRENA JANAS

18

10.30

ZSP  NR 3 GLIWICE

JULIA SZOSTAKOWSKA

TYLE SŁOŃCA W CAŁYM MIEŚCIE

SOLIŚCI 4 - 6

IRENA JANAS

19

10.35

ZSP  NR 3 GLIWICE

WIKTORIA CIEŚLAR

JESTEM KOTEM

SOLIŚCI 4 - 6

IRENA JANAS

20

10.40

SP NR 36 ZABRZE

INEZ MOHN

MIĘDZY CISZĄ A CISZA

SOLISTA 7-8

JOANNA RINGMANN

21

10.45

SP NR 36 ZABRZE

EMILIA JAMORSKA

KIEDY NIE ŚPIĄSNY

SOLIŚCI 4 - 6

JOANNA RINGMANN

22

10.50

SP NR 36 ZABRZE

WIKTORIA ŻAK

PRAWIE UDAŁO SIĘ

SOLIŚCI 4 - 6

JOANNA RINGMANN

23

10.55

OPP NR 4 ZABRZE

ZESPÓŁ MINI VOCE

W CZASIE DESZCZU DZIECI SIĘ NUDZĄ

ZESPÓŁ WOKLANY 1-3

JOANNA WOJNOWSKA

24

11.00

OPP NR 4 ZABRZE

OLIWIA STANISAWSKA

DRZWI DO KARIERY

SOLISTKA 1-3

JOANNA WOJNOWSKA

25

11.05

OPP NR 4 ZABRZE

MICHLINA BAR

TYLE SŁOŃCA W CAŁYM MIEŚĆIE

SOLISTKA 4-6

JOANNA WOJNOWSKA

26

11.10

OPP NR 4 ZABRZE

EMILIA GŁĘBOCKA

JULIA I JA

SOLISTKA 4-6

JOANNA WOJNOWSKA

27

11.15

SP4 W RYDUŁTOWACH 

ZESPÓŁ WOKALNY

KOLOROWA STONOGA

ZESPÓŁ 1- 3

JOANNA SOLICH

28

11.20

SP4 W RYDUŁTOWACH 

 ANIA BUCHALIK

BO JA MAM TYLKO JEDEN ŚWIAT

SOLIŚCI 4 - 6

STEFANDROŻDŻOK

28

11.25

SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 3

MAKSYMILIAN PIWKO

CIASTECZKOWA POLECZKA

SOLISTA 1-3

MAGDALENA ZIÓŁKOWSKA

 

 

IM. ARKI BOŻKA W GLIWICACH

 

 

 

 

29

11.30

ZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH W ZABRZU

PAULINA ZAJĄCZKOWSKA

PEŁNY LUZ KOCHANA MAMO

SOLISTA 1-3

MAGDALENA ZIÓŁKOWSKA

30

11.35

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. W. BUDRYKA W CHUDOWIE

ZESPÓŁ WOKALNY PAUZA

ENEDUERABE SWING

ZESPÓŁ WOK 4-8

MAGDALENA ZIÓŁKOWSKA

31

11.40

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. W. BUDRYKA W CHUDOWIE:

DUOFORTE

WCALE NIE, ALEŻ TAK

ZESPÓŁ WOK 4-8

SANDRA SOJKA 

32

11.45

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 W GLIWICACH

EMILIA PAUL

KIEDYŚ BYŁAM RÓŻĄ

SOLISTA 7-8

MICHALINA KRASKA

33

11.50

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. W. BUDRYKA W CHUDOWIE

ANNA LASKOWSKA

ALE JESTEM

SOLIŚCI 4 - 6

SANDRA SOJKA 

34

11.55

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. W. BUDRYKA W CHUDOWIE

AMELIA DŁUGAJ

MAŁA SMUTNA KRÓLEWNA

SOLISTA 1-3

MAGDALENA ZIÓŁKOWSKA

35

12.00

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 39 W GLIWICACH

LENA HARASIMOWICZ

NOWE DNI

SOLISTA 1-3

MAGDALENA ZIÓŁKOWSKA

 

 

PRZERWA

 

 

 

36

12.20

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23 W ZSO NR 5 IM. ARMII KRAJOWEJ

ZESPÓŁ WOKALNY SP NR 23

MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ

ZESPÓŁ WOK 4-8

BEATA BORYCKA• ŁUKASZ KUBIENIEC

37

12.25

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W ZSO NR 4 IM. PIASTÓW ŚLĄSKICH,

ZESPÓŁ WOKALNY SP4

CZERWONE SŁONECZKO

ZESPÓŁ WOK 4-8

BEATA BORYCKA• ŁUKASZ KUBIENIEC

38

12.30

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W ZSO NR 4 IM. PIASTÓW ŚLĄSKICH,

ALEKSANDRA SZOLC

ERROR

SOLISTA 4-6

BEATA BORYCKA• ŁUKASZ KUBIENIEC

39

12.35

SP NR 6  IM J. SŁOWACKIEGO W SOSNOWCU

JAGODA ZUB

PÓŁ KROKU STĄD

SOLISTA 7-8

BARBARA ŚLEFARSKA

40

12.40

SP NR 6  IM J. SŁOWACKIEGO W SOSNOWCU

JULIA MIKA

MELUZYNA

SOLISTA 4-6

BARBARA ŚLEFARSKA

41

12.45

SP NR 6  IM J. SŁOWACKIEGO W SOSNOWCU

MAKA PAKA BANK

OTWÓRZMY SERCA

ZESPÓŁ WOK- INST 4-8

BARBARA ŚLEFARSKA

42

12.50

SP NR 6  IM J. SŁOWACKIEGO W SOSNOWCU

NATALIA HUDY

KOLOROWY WIATR

SOLISTA 7-8

BARBARA ŚLEFARSKA

43

12.55

SP NR 6  IM J. SŁOWACKIEGO W SOSNOWCU

PATRYCJA JANCZURA

MAM TĘ MOC

SOLISTA 7-8

BARBARA ŚLEFARSKA

44

13.00

SP NR 6  IM J. SŁOWACKIEGO W SOSNOWCU

ZESPÓŁ WOK -INST

MOJA I TWOJA NADZIEJA

ZESPÓŁ WOK-INST 4-8

BARBARA ŚLEFARSKA

45

13.05

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15

MAJA KOŁPACKA

PIEŚŃ KRONIKA

SOLISTA 4-6

ANNA RESZKA

 

 

Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI, RACIBÓRZ

 

 

 

 

46

13.10

MSPA NR 9 IM. MARII KONOPNICKIEJ KNUROWIE

ZESPÓŁ „CZARY MARY

KOLOROWE DZIECI

ZESPÓŁ WOK-INST 1-3

ALINA DŁUGOSZ

47

13.15

MSPA NR 9 IM. MARII KONOPNICKIEJ KNUROWIE

MAJA NOWACKA

PÓŁ KROKU STĄD

SOLISTA 1-3

ALINA DŁUGOSZ

48

13.20

MSPA NR 9 IM. MARII KONOPNICKIEJ KNUROWIE

ALICJA SZEWCZYK

POCAŁUJ ŻABKĘ W LAPKĘ

SOLISTA 1-3

ALINA DŁUGOSZ

49

13.25

MSPA NR 9 IM. MARII KONOPNICKIEJ KNUROWIE

ANTONI GÓRECKI

BOHATER

SOLISTA 1-3

ALINA DŁUGOSZ

50

13.30

MSPA NR 9 IM. MARII KONOPNICKIEJ KNUROWIE

ALEKSANDRA KOZAK

SOLISTA I-III

SOLISTA 1-3

ALINA DŁUGOSZ

51

13.35

ZSP  NR 2 W SARNOWIE

PAULINA KNAPIK

MOTYLEM BYŁAM

SOLISTA 1-3

HALINA PIECH-CIĘŻADŁO

52

13.40

SP NR 2 RUDA ŚLĄSKA

ALICJA GÓRNIOK

WESOŁY DESZCZYK

SOLISTA 4-6

DOMINIKA SIMIŃSKA -BIENIEK

53

13.45

SZKOŁA PODSTAWOWA W SUSZCU  

PAROLE MELODICHE

CZYŚ TY NIE WIEDZIAŁA

CHÓR

ALICJA PASTUSZKA- KOCZAR

54

13.50

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W RYDUŁTOWACH

MARCELINA DURCZOK

WĘDRUJĄ LUDZIE

SOLISTA 4- 6

KATARZYNA MORIC

55

13.55

SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 W RYDUŁTOWACH 

JULIA  GATNAR

PŁACZE MOJE SERCE

SOLISTA 4- 6

KATARZYNA   GRZESZCZAK

56

14.00

SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 W RYDUŁTOWACH 

KAMILA  KRAWCZYK

CO SIĘ ŚNI NIEWIDOMYM

SOLISTA 7-8

KATARZYNA   GRZESZCZAK

57

14.05

SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 W RYDUŁTOWACH 

TERE-Z-KI

CHCĘ BYĆ KOPCIUSZKIEM

ZESPÓŁ 4-8

SYLWIA JAKUBIEC

58

14.10

SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 W RYDUŁTOWACH 

KAROL CIEŚLIK

A JA PO PROSTU FRAJDĘ MAM

SOLISTA 1-3

SYLWIA JAKUBIEC

59

14.15

SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 W RYDUŁTOWACH 

KINGA WOŹNICA

GDZIEŚ TAM ZA TĘCZĄ

SOLISTA 7-8

SYLWIA JAKUBIEC