PRZESŁUCHANIA – ŚRODA 21 .11.2018r

LP

GODZINA

PLACÓWKA

SOLISTA/ZESPÓŁ

REPERTUAR

KATEGORIA

OPIEKUN

1

9.00

MOPP KNURÓW

TĘCZA

PIĘKNIE ŻYĆ

ZESPÓŁ WOKALNY 4-8

BEATA MAZUREK

2

9.05

SP 2 PSZCZYNA

DOBRAWA KUTARBA

CYRK

SOLISTKA 4-6  + ZESPÓŁ TANECZNY ?

JOLANTA GRABOWSKA

3

9.10

SP 2 PSZCZYNA

NADIA NOWOK

TO JEST RAP

SOLISTA 1-3

JOLANTA GRABOWSKA

4

9.15

SP 2 PSZCZYNA

AMELIA KRAWCZYK

ZIELONA PIOSENKA

SOLISTKA 1- 3  + ZESPÓŁ TANECZNY ?

JOLANTA GRABOWSKA

5

9.20

MSP 1 KNURÓW

WIKTORIA MATEJA

NIC TU PO MNIE

SOLISTA 4-6

MAŁGORZATA SKRZYPEK

6

9.25

MSP 1 KNURÓW

MILENA BEDNARCZYK

CO NAM W DUSZY GRA

SOLISTA 4-6

MAŁGORZATA SKRZYPEK

7

9.30

MSP 1 KNURÓW

KLAUDA GUZERA

BIESZCZADZKIE ANIOŁY

SOLISTA 4-6

MAŁGORZATA SKRZYPEK

8

9.40

MSP 4 KNURÓW

JULIA NIEDZIAŁKOWSKA

MOTYLEM BYŁAM

SOLISTA 1-3

BEATA MAZUREK

9

9.45

MSP 4 KNURÓW

DOMINIKA DYRBUŚ

UCZUCIA

SOLISTA 4-6

BEATA MAZUREK

10

9.50

MOPP KNURÓW

SEBASTIAN GABRYŚ

 CHODŻ, PRZYTUL, PRZEBACZ

SOLISTA 7-8 

BEATA MAZUREK

11

9.55

MOPP KNURÓW

INEZA KRZYŻOWSKA

TAMTA DZIEWCZYNA

SOLISTA 4-6

BEATA MAZUREK

12

10.00

 SP 17 CHORZÓW

NATALIA LEMARTOWICZ

CZEKOLADY …ACH

SOLISTA 4-6

SABINA WILCZEK

 

 

 

 

JOLANTA LEMARTOWICZ

13

10.05

 SP 17 CHORZÓW

ZUZANNA LEMARTOWICZ

STARA BAŚŃ

SOLISTA 7-8 

ALEKSANDRA HYLA

 

 

 

 

 

 

JOLANTA LEMARTOWICZ

15

10.10

ZSP W MIĘDZYRZECZU  GÓRNYM

KAROLINA KŁODA

BURSZTYNEK

 SOLISTA 1-3

MAGDALENA STECZEK

16

10.15

ZSP W MIĘDZYRZECZU  GÓRNYM

ROKSANA BACHLAJ

ZNAK

SOLISTA 4-6

MAGDALENA STECZEK

17

10.20

ZSP W MIĘDZYRZECZU  GÓRNYM

KINGA JASIEWICZ

RADOŚĆ NAJPIĘKNIEJSZYCH LAT

SOLISTA 7-8 

MAGDALENA STECZEK

18

10.25

ZSP W MIĘDZYRZECZU  GÓRNYM

ZUZANNA KŁODA

SERDUSZKO PULA W RYTMIE CZA CZA

SOLISTA 4-6

MAGDALENA STECZEK

19

10.30

ZSP W MIĘDZYRZECZU  GÓRNYM

ROZŚPIEWANE DZIECIAKI

WAKACJI CZAS

ZESPÓŁ WOKALNY 1-3

MAGDALENA STECZEK

 

 

 

KLASY 3

 

 

 

20

10.35

ZSP W MIĘDZYRZECZU GÓRNYM

JULIA MIZERA

ALE JESTEM

SOLISTA 4-6

MAGDALENA STECZEK

21

10.40

ZSP W GRUDŹCU

WIKTORIA KOWAL

TYLE SŁOŃCA W CAŁYM MIEŚCIE

SOLISTA 4-6

BARBARA FRYDEL-

 

 

 

 

 

OCIEPKA

22

10.45

ZSP W GRUDŹCU

MONIKA BACHŁAJ

EURYDYKI TAŃCZĄCE

SOLISTA 7-8 

BARBARA FRYDEL-

 

 

 

 

OCIEPKA

23

10.50

ZSP W GRUDŹCU

KAROLINA POŚPIECH

BAJU BAJ

SOLISTA 4-6

BARBARA FRYDEL-

 

 

 

 

OCIEPKA

24

10.55

ZSP W GRUDŹCU

ŻANETA GŁADYSZ

RUCHOME PIASKI

SOLISTA 7-8 

BARBARA FRYDEL-

 

 

 

 

 

 

OCIEPKA

25

11.00

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W PYSKOWICACH

KLAUDIA MĘŻYŃSKA

NIE WSTYDŹ SIĘ MÓWIĆ, ŻE KOCHASZ

SOLISTA 7-8 

BOGNA RAKOWSKA

26

11.05

SP NR 1 CHORZÓW

ŚWIETLICOWE NUTKI PAJĄK

ZESPÓŁ 1-3

AGATA GRUSZKA-ZORYCHTA

27

11.10

SP NR 28 GLIWICE  

ÓSEMKA

PIOSENKA MAŁEGO PATRIOTY

ZESPÓŁ WOK- INSTR 4-8

BRYGIDA KALISZ

 

 

 

 

28

11.15

ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH

DUET WOKALNY

 

ZESPÓŁ WOKALNY 1- 3

ALEKSANDRA ŻELICHOWSKA

 

 

MARIA JANOWSKA

 

 

ŻELIVHOWSKA

 

 

 

PAULINA NAPIERALSKA,

 

 

 

29

11.20

MOPP KNURÓW

AMELIA SOBIERAJSKA

CAŁA DOSKONAŁA

SOLISTA 1-3

STFANIA STEFANIAK

30

11.25

MSP NR 7 KNURÓW

JAKUB NOSIADEK

MELODIA SERCA

SOLISTA 7-8 

STFANIA STEFANIAK

31

11.30

MSP NR 7 KNURÓW

JULIA SOKÓŁ

GWIAZDĄ BYĆ

SOLISTA 7-8 

STFANIA STEFANIAK

32

11.35

MOPP KNURÓW

LAURA RUMPEL

NAJMNIEJSZA PIOSENKA

SOLISTA 1-3

STFANIA STEFANIAK

33

11.40

 MSP NR 7 KNURÓW

ZOFIA FILAS

SZKOLNY HORROR

SOLISTA 7-8 

STFANIA STEFANIAK

 

 

 

PRZERWA

 

 

 

34

12.00

ZSP NR 5 W GLIWICACH,

ZESPÓŁ WOKALNY 

OGÓREK WĄSATY

ZESPÓŁ

WOKALNY 1- 3

BARBARA KRUKIEWICZ

35

11.05

ZSP NR 5 W GLIWICACH,

AGNIESZKA JANAS

A JA MAM PSA

SOLISTA 1-3

BARBARA KRUKIEWICZ

36

12.10

ZSP NR 5 W GLIWICACH,

ZESPÓŁ CHOCHLIKI

„CHOCIAŻ MAŁO MAMY LAT

ZESPÓŁ WOKALNY 1- 3

BARBARA KRUKIEWICZ

37

12.15

ZSP NR 5 W GLIWICACH,

 ZUZANNA NOGAJ

WITAJCIE W NASZEJ BAJCE

SOLISTA 1-3

BARBARA KRUKIEWICZ

38

12.20

ZSP NR 5 W GLIWICACH,

ZUZANNA NOGAJ

„WITAJCIE W NASZEJ BAJCE

SOLISTA 1-3

BARBARA KRUKIEWICZ

39

12.25

SP NR 15 Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI,

SYMPATYCZNI

ODBICIA DWA

ZESPÓŁ

WOKALNY  4-8

ANNA RESZKA

 

 

 RACIBÓRZ

 

 

 

40

12.30

SP  NR 18 IM.

JOANNA GRAJ

MAMA WSZYSTKO WIE

SOLISTA 1-3

TOMASZ HETMAN

 

 

 KSIĄŻĄT RACIBORSKICH W RACIBORZU

 

 

 

 

41

12.35

SP  NR 18 IM.

DUET OLIWIA GRONOWICZ,

CHCĘ BYĆ KOPCIUSZKIEM

ZESPÓŁ WOKALNY

TOMASZ HETMAN

 

 

 KSIĄŻĄT RACIBORSKICH W RACIBORZU

 PAULINA GRONOWICZ

 

4-8

 

42

12.40

SP  NR 18 IM.

GWIAZDKI OSIEMNASTKI

SAMBA DLA PANI, DLA PANA

ZESPÓŁ WOKALNY

TOMASZ HETMAN

 

 

 KSIĄŻĄT RACIBORSKICH W RACIBORZU

 

 

4-8

 

43

12.45

SP  NR 18 IM.

WITOLD PIASECKI

DYRYGENT

SOLISTA 1-3

TOMASZ HETMAN

 

 

 KSIĄŻĄT RACIBORSKICH W RACIBORZU

 

 

 

 

44

12.45

SP  NR 18 IM.

JULIA WIECZOREK

PIOSENKA DREWNIANYCH LALEK

SOLISTA 1-3

TOMASZ HETMAN

 

 

 KSIĄŻĄT RACIBORSKICH W RACIBORZU

 

 

 

 

45

12.50

SP  NR 3

ANIOŁECZKI OD RESZECZKI

W RYTMIE SWINGA

ZESPÓŁ WOKALNY

MARCELI RESZKA

 

 

 IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W RACIBORZU 

 

4-8

 

46

12.55

MSP  Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 2

 MEZZOFORTE

UŚMIECH

CHÓR  4- 8

BEATA WAPIŃSKA

 

 

IM. K. MIARKI W KNUROWIE

 

 

 

 

47

13.00

MSP  Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 2

PAULINA KASPRZYKOWSKA

BYLE JAK

SOLISTA 4-6

BEATA WAPIŃSKA

 

 

IM. K. MIARKI W KNUROWIE

 

 

 

 

48

13.05

POPP PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR1 I 2

CHÓR GAUDEO

 

CHÓR

MARIA SKROBOL

 

 

W ŚWIERKLANACH

 

 

 

 

49

13.10

SP NR 1 W ŚWIERKLANACH

KAROLINA KUCZERA

ANIOŁY

SOLIŚCI 7-8

MARIA SKROBOL

50

13.15

SP  NR 2 W ŚWIERKLANACH

PATRYCJA JURASZEK

ŻYJ

SOLIŚCI 4-6

MARIA SKROBOL

51

13.20

SP NR 2 W ŚWIERKLANACH

WIKTORIA JURASZEK

 

SOLIŚCI 7-8

MARIA SKROBOL

52

13.25

SP  NR 2 W ŚWIERKLANACH

WERONIKA LISZKA

NIE MÓW MI NIE

SOLIŚCI 4-6

MARIA SKROBOL

53

13.30

SP  NR 1 W ŚWIERKLANACH

WIKTORIA LUBSZCZYK

CIERPLIWIE CZEKAM

SOLIŚCI 7-8

MARIA SKROBOL

54

13.35

SP  NR 1 W ŚWIERKLANACH

WIOLETTA PARKA

KASZTANY

SOLIŚCI 7-8

MARIA SKROBOL